KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 9502045
nr 950 2045
Carborundumetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 17/30, kvinna, motivet: 61 x 50
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2015
kl 19:24:45
23/3 18:50:25